• autor: WojtGDL, 2014-04-06 11:53

Porażka i koniec marzeń o 1 miejscu !!!

Bramki :                                     Asysty:

W. Gała x2                                 S. Zalewski x2

Jak już wcześniej było pisana , dzisiejszy mecz decydował o tym czy będziemy jeszcze liczyć się w walce o 1 miejsce. Spotkanie zaczęło się bardzo spokojnie , obie drużyny przede wszystkim nie chciały stracić bramki więc mecz mógł się wydawać nieco nudnawy. Taki stan rzeczy trwał tylko pierwsze kilka minut, z każdą kolejną mecz robił się coraz intensywniejszy i ciekawszy. Akcja za akcję , tak mecz wyglądał do momentu aż nasi rywale wyszli z szybkim kontratakiem i w sytuacji 2 na 2 strzelają bramkę na 1-0. Od tego momentu zepchnęliśmy przeciwników do defensywy i kreowaliśmy sporo sytuacji ale niewiele klarownych. W końcu dopięliśmy swego i po ciekawej akcji i zamieszaniu w polu karnym doprowadzamy do wyrównania. Na strzelono bramkę rywale odpowiedzieli błyskawicznie , praktycznie chwilę po rozpoczęciu gry ze środka boiska precyzyjnym strzałem w długi róg bramki dostajemy bramkę "do szatni".

Druga połowa zaczęła się od wymiany ciosów, rywale zaczęli z animuszem i po chwili mogło być nawet 4-1 , ale dobrze spisywał się na bramce Patryk. Kilka chwil później parę akcji z naszej strony ale zabrakło wykończenia. Później rywale przejęli kontrole nad spotkaniem i strzelają bramkę na 3-1 , najlepszy strzelec przedziera się przez 2 zawodników i strzałem między nogami daje rywalom dwu bramkowe prowadzenie. Próbowaliśmy jeszcze nawiązać walkę w tym meczu, natomiast na tym etapie meczu ciężko było o jakąś klarowną sytuację a to co udało się stworzyć nie kończyliśmy nawet strzałem na bramkę rywali. DFK grało mądrze piłką , a po naszych akcjach wyprowadzali błyskawiczne kontrataki , po jednym z nich błąd naszego bramkarza który źle obliczył tor lotu piłki i zagrywając główką wystawił piłkę do pustej bramki rywalowi. Przy stanie 4-1 przeciwnicy odpuścili praktycznie krycie co udało nam się wykorzystać i strzelić bramkę na pocieszenie . Mecz kończy się wynikiem 4-2 , zasłużone zwycięstwo lidera .